Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


 

 

 

 

19501-l-anim.gifl.gif 99-x-80-anim.gif

 

ALCUFER KUPA 2018

Részletek:

A csoport:

Lipót Pékség SE, Gyirmót FC Győr II., Loland Nyúl SC, Koroncó KSSZE

B csoport:

WKW ETO FC Győr, Pápai Perutz FC, Kapuvári SE, Bágyogszovát KSE

C csoport:

Gyirmót FC Győr, Csornai SE, Öttevény TC, DAC Utánpótlás

D csoport:

Credobus Mosonmagyaróvár, Pénzügyőr SE, ESK Ménfőcsanak, Gönyű SE

 

2018. január 27. (szombat délelőtt)

09.00 óra         Loland Nyúl SC – Koroncó KSSZE

09.20 óra         Kapuvár SE – Bágyogszovát KSE

09.45 óra         Gyirmót FC Győr II. – Koroncó KSSZE

10.05 óra         Pápai Perutz FC – Bágyogszovát KSE

10.30 óra         Lipót Pékség SE – Loland Nyúl SC

10.50 óra         ETO FC Győr – Kapuvári SE

11.15 óra         Gyirmót FC Győr II. – Loland Nyúl SC

11.35 óra         Pápai Perutz FC – Kapuvári SE

12.00 óra         Lipót Pékség SE – Koroncó KSSZE

12.20 óra         ETO FC Győr – Bágyogszovát KSE

12.45 óra         Lipót Pékség SE – Gyirmót FC Győr II.

13.05 óra         ETO FC Győr – Pápai Perutz FC

 

2018. január 27. (szombat délután)

13.30 óra         Öttevény TC – DAC Utánpótlás

13.50 óra         ESK Ménfőcsanak – Gönyű SE

14.15 óra         Csornai SE – DAC Utánpótlás

14.35 óra         Pénzügyőr SE – Gönyű SE

15.00 óra         Gyirmót FC Győr – Öttevény TC

15.20 óra         Credobus Mosonmagyaróvár – ESK Ménfőcsanak

15.45 óra         Csornai SE – Öttevény TC

16.05 óra         Pénzügyőr SE – ESK Ménfőcsanak

16.30 óra         Gyirmót FC Győr – DAC Utánpótlás

16.50 óra         Credobus Mosonmagyaróvár – Gönyű SE

17.15 óra         Gyirmót FC Győr – Csornai SE

17.35 óra         Credobus Mosonmagyaróvár – Pénzügyőr SE

 

ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS : 2018. január 28. (vasárnap délelőtt)

09.00 óra         A csoport 4. helyezett – B csoport 4. helyezett

09.20 óra         C csoport 4. helyezett – D csoport 4. helyezett

09.45 óra         A csoport 3. helyezett – B csoport 4. helyezett

10.05 óra         C csoport 3. helyezett – D csoport 4. helyezett

10.30 óra         A csoport 4. helyezett – B csoport 3. helyezett

10.50 óra         C csoport 4. helyezett – D csoport 3. helyezett

11.15 óra         A csoport 3. helyezett – B csoport 3. helyezett

11.35 óra         C csoport 3. helyezett – D csoport 3. helyezett       

 

12.00 óra         mérkőzés a 15. – 16. helyért

12.20 óra         mérkőzés a 13. – 14. helyért

12.45 óra         mérkőzés a 11. – 12. helyért

13.05 óra         mérkőzés a   9. – 10. helyért

 

FELSŐHÁZI RÁJÁTSZÁS: 2018. január 28. (vasárnap délután)

13.30 óra         A csoport 2. helyezett – B csoport 2. helyezett

13.50 óra         C csoport 2. helyezett – D csoport 2. helyezett

14.15 óra         A csoport 1. helyezett – B csoport 2. helyezett

14.35 óra         C csoport 1. helyezett – D csoport 2. helyezett

15.00 óra         A csoport 2. helyezett – B csoport 1. helyezett

15.20 óra         C csoport 2. helyezett – D csoport 1. helyezett

15.45 óra         A csoport 1. helyezett – B csoport 1. helyezett

16.05 óra         C csoport 1. helyezett – D csoport 1. helyezett

 

16.30 óra         mérkőzés a   7. –   8. helyért

16.50 óra         mérkőzés a   5. –   6. helyért

17.15 óra         mérkőzés a   3. –   4. helyért

17.35 óra         mérkőzés a   1 . –  2. helyért

 

18.00 óra         Eredményhirdetés     

 

Interjú Varga Balázzsal és Garami Zsolttal

                                                            Video:  Szécsi József

                                                            
Labdarúgó csapatunk új igazolásai

csicsvari-milan.jpg havasi-daniel.jpg fekete-marcell.jpg

                     Csicsvári Milán            Havasi Dániel             Fekete Marcell

                           Monor SE                      Vác FC                        PMSC

Játékukhoz sok sikert kívánunk !

 

Felkészülési mérkőzések:
 
2018. január 20. / 11.00 óra - Pénzügyőr SE - Tiszafüred
Pasaréti út - Vasas SC Sportpálya - műfű
 
2018. január 24. / 18.30 óra - Dabas FC  - Pénzügyőr SE
Dabas
 
2018. január 27. - 28. ALCUFER Kupa - Gyirmót - teremtorna
 
2018.február 1. / 16.00 óra - Vasas SC (NB1) - Pénzügyőr SE
Telki
2018.február 3. / 11.00 óra - Vasas SC (U19) - Pénzügyőr SE
Budapest Fáy utca
 
2018.február 10. / 10.00 óra - BP.Honvéd II. - Pénzügyőr SE
Budapest - Bozsik stadion
 
2018.február 14. / 19.00 óra - Pénzügyőr SE - MTK II.
Pasaréti út - Vasas SC Sportpálya - műfű
 
2018.február 17. / 11.00 óra - Pénzügyőr SE - Monori SE
Pasaréti út - Vasas SC Sportpálya - műfű
 
2018.február 24. /13.00 óra - Dunaújváros PASE- Pénzügyőr SE
Dunaújváros

 

 

 

MÉRKŐZÉSEK - EREDMÉNYEK

PÉNZÜGYŐR SE  - ÉRDI VSE

 
 
 

 

5.jpg

2.jpg

 

 

 

19501-l-anim.gifwagen-magyarorszg-l-anim.gif

 

Counter for tumblr

 

kapcsolat - szabó topi istván - mobil: 30/353 3557 - brocky5312@gmail.com