Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


BLSZ I. OSZTÁLY Labdarúgó bajnokság sorsolása 2014-2015. ősz

2014.07.29

 

 

A Pénzügyőr SE mérkőzései

 

BLSZ I. OSZTÁLY  Labdarúgó bajnokság sorsolása 2014-2015. ősz

1. Ford. 08.16-17.

R A F C - FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2-2
KELEN SC - K I S E 2014.09.17. 1-5
43. SZ. ÉPÍTŐK SK - FERENCVÁROSI FC 2014.10.07. 1-0
2014.08.16. (szombat) 11:00 óra, Barátság Sporttelep: TESTVÉRISÉG SE - PÉNZÜGYŐR SE 0-4
RTK-VASLÓ - IKARUS BSE 2014.09.24. 1-6
UNIONE FC - VOYAGE SE 2-3
BUDAFOKI LC - SZT. PÁL AKADÉMIA 2-0
HEGYVIDÉK SE - THSE-SASHALOM 2014.09.10. 0-1


2. Ford. 08.23-24.

THSE-SASHALOM - BUDAFOKI LC 1-0
SZT. PÁL AKADÉMIA - UNIONE FC 2-1
VOYAGE SE - RTK-VASLÓ 2-0
TESTVÉRISÉG SE - IKARUS BSE 0-2
2014.08.23. (szombat) 17:30  óra, Pénzügyőr SE Sporttelep: PÉNZÜGYŐR SE - 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 5-0
FERENCVÁROSI FC - KELEN SC 2-2
K I S E - R A F C 0-2
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK - HEGYVIDÉK SE 1-1


3. Ford. 08.30-31.

R A F C - FERENCVÁROSI FC 6-1
2014.08.30. (szombat) 17 óra, Kelen SC Sporttelep: KELEN SC - PÉNZÜGYŐR SE 1-2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK - IKARUS BSE 0-1
TESTVÉRISÉG SE - VOYAGE SE 1-1
RTK-VASLÓ - SZT. PÁL AKADÉMIA 4-1
UNIONE FC - THSE-SASHALOM 0-5
BUDAFOKI LC - HEGYVIDÉK SE 1-1
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK - K I S E 0-0


4. Ford. 09.06-07.

BUDAFOKI LC - FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3-0
HEGYVIDÉK SE - UNIONE FC 5-2
THSE-SASHALOM - RTK-VASLÓ 4-1
SZT. PÁL AKADÉMIA - TESTVÉRISÉG SE 2-4
VOYAGE SE - 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2-1
IKARUS BSE - KELEN SC 2-1
2014.09.06. (szombat) 16:30 óra, Pénzügyőr SE Sporttelep: PÉNZÜGYŐR SE - R A F C 5-0

K I S E - FERENCVÁROSI FC  4-0


5. Ford. 09.13-14.

R A F C - IKARUS BSE 1-4
KELEN SC - VOYAGE SE 2-3
43. SZ. ÉPÍTŐK SK - SZT. PÁL AKADÉMIA 1-1
TESTVÉRISÉG SE - THSE-SASHALOM 0-2
HEGYVIDÉK SE - RTK-VASLÓ 2014.11.05. 3-0
UNIONE FC - BUDAFOKI LC 0-1
2014.09.13. (szombat) 15:00 óra Vasas Pasaréti úti Sporttelep PÉNZÜGYŐR SE - KISE 2-2
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK - FERENCVÁROSI FC  2014.09.24. 0-2


6. Ford. 09.20-21.

UNIONE FC - FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 1-2
BUDAFOKI LC - RTK-VASLÓ 3-2
HEGYVIDÉK SE - TESTVÉRISÉG SE 1-0
THSE-SASHALOM - 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2-2
SZT. PÁL AKADÉMIA - KELEN SC 1-2
VOYAGE SE - R A F C 5-2
IKARUS BSE - K I S E 1-0
2014.09.20. (szombat) 16:00 óra, Pénzügyőr SE Sporttelep: PÉNZÜGYŐR SE - FERENCVÁROSI FC 2-0


7. Ford. 09.27-28.

R A F C - SZT. PÁL AKADÉMIA 2-3
KELEN SC - THSE-SASHALOM 0-3
43. SZ. ÉPÍTŐK SK - HEGYVIDÉK SE 2-3
TESTVÉRISÉG SE - BUDAFOKI LC 1-3
RTK-VASLÓ - UNIONE FC 0-6
IKARUS BSE - FERENCVÁROSI FC 0-1
K I S E - VOYAGE SE 2-2
2014.09.27. (szombat) 10:30 óra, Főv. Vízművek SK Sporttelep: FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK - PÉNZÜGYŐR SE 0-7


8. Ford. 10.04-05.

RTK-VASLÓ - FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 1-2
UNIONE FC - TESTVÉRISÉG SE 4-0
BUDAFOKI LC - 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2-1
HEGYVIDÉK SE - KELEN SC 4-0
THSE-SASHALOM - R A F C 4-0
SZT. PÁL AKADÉMIA - K I S E 0-3
VOYAGE SE - FERENCVÁROSI FC 4-4
2014.10.04. (szombat) 15:00 óra, Bátony u.: IKARUS BSE - PÉNZÜGYŐR SE0-6


9. Ford. 10.11-12.

R A F C - HEGYVIDÉK SE 1-1
KELEN SC - BUDAFOKI LC 1-3
43. SZ. ÉPÍTŐK SK - UNIONE FC 1-1
TESTVÉRISÉG SE - RTK-VASLÓ 0-3
2014.10.11. (szombat) 13:00 óra, Pénzügyőr SE Sporttelep: PÉNZÜGYŐR SE - VOYAGE SE 4-0
SZT. PÁL AKADÉMIA - FERENCVÁROSI FC 1-0
K I S E - THSE-SASHALOM 1-3
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK - IKARUS BSE 0-3


10. Ford. 10.18-19.

TESTVÉRISÉG SE - FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3-0
RTK-VASLÓ - 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2-1
UNIONE FC - KELEN SC 2-2
BUDAFOKI LC - R A F C 2-2
HEGYVIDÉK SE - K I S E 1-1
THSE-SASHALOM - FERENCVÁROSI FC 4-2
2014.10.19. (vasárnap) 15:00 óra, Budafoki MTE Sporttelep, műfüves-pálya: SZT. PÁL AKADÉMIA - PÉNZÜGYŐR SE 0-6
VOYAGE SE - IKARUS BSE 1-2

11. Ford. 10.25-26.

UNIONE FC - RAFC 0-0
KELEN SC - RTK-VASLÓ 2-1
43. SZ. ÉPÍTŐK SK - TESTVÉRISÉG SE 1-2
IKARUS BSE - SZT. PÁL AKADÉMIA 5-1
2014.10.25. (szombat) 13:00 óra, Pénzügyőr SE Sporttelep: PÉNZÜGYŐR SE - THSE-SASHALOM 2-0
FERENCVÁROSI FC - HEGYVIDÉK SE 0-0
K I S E - BUDAFOKI LC 1-0
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK - VOYAGE SE 0-0


12. Ford. 11.01-02.

43. SZ. ÉPÍTŐK SK - FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3-0
TESTVÉRISÉG SE - KELEN SC 3-2
RTK-VASLÓ - R A F C 2-4
UNIONE FC - K I S E 2014.11.19 (szerda) 1-3

BUDAFOKI LC - FERENCVÁROSI FC 4-1
2014.11.01. (szombat) 19:00 óra, Siketek SC Sporttelep: HEGYVIDÉK SE - PÉNZÜGYŐR SE /ELMARADT/
THSE-SASHALOM - IKARUS BSE 1-1
SZT. PÁL AKADÉMIA - VOYAGE SE 0-1


13. Ford.11.08-09.

R A F C - TESTVÉRISÉG SE 1-1
KELEN SC - 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 0-3
VOYAGE SE - THSE-SASHALOM 1-5
IKARUS BSE - HEGYVIDÉK SE 2-1
2014.11.08. (szombat) 13:00 óra, Pénzügyőr SE Sporttelep: PÉNZÜGYŐR SE - BUDAFOKI LC 0-1
FERENCVÁROSI FC - UNIONE FC 3-0
K I S E - RTK-VASLÓ 7-1
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK - SZT. PÁL AKADÉMIA 2-0


14. Ford. 11.15-16.

KELEN SC - FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 1-1
43. SZ. ÉPÍTŐK SK - R A F C /FÉLBESZAKADT/
TESTVÉRISÉG SE - K I S E 1-1
RTK-VASLÓ - FERENCVÁROSI FC 3-0
2014.11.15. (szombat) 11:00 óra, Budafoki MTE Sporttelep: UNIONE FC - PÉNZÜGYŐR SE 0-2

BUDAFOKI LC - IKARUS BSE 0-2
HEGYVIDÉK SE - VOYAGE SE 1-0
THSE-SASHALOM - SZT. PÁL AKADÉMIA 1-0


15. Ford. 11.22-23.

R A F C - KELEN SC 4-1
SZT. PÁL AKADÉMIA - HEGYVIDÉK SE 0-1
VOYAGE SE - BUDAFOKI LC 0-0
IKARUS BSE - UNIONE FC 1-1
2014.11.22. (szombat) 13:00 óra, Pénzügyőr SE Sporttelep: PÉNZÜGYŐR SE - RTK-VASLÓ 12-0
FERENCVÁROSI FC - TESTVÉRISÉG SE 0-3
K I S E - 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1-0
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK - THSE-SASHALOM 2-0

A 12. fordulóból elmaradt mérkőzés pótlása:

2014.11.29. (szombat) 17:00 óra, Siketek SC Sporttelep: HEGYVIDÉK SE - PÉNZÜGYŐR SE 0-5

 

 

Hozzászólások

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.