A részletes sportprogram, illetve az eredmények itt tekinthetőek meg.

Fotók: Szécsi József. Kattintson a fényképre a további képek megtekintéséhez!

Labdarúgás

Magyarország - Luxemburg 1-1 (0-0) 11-esekkel Magyarország nyert

Magyarország: Hajdu Gergely - Buzás Viktor, Babos Áron, Tóth Gergely, Diószegi Attila - Magyar Tamás, Barna Norbert (Vicickó László) - Balázs Tibor, Tiber Szabolcs, Mohácsi László - Kozarek András

Góllövő: Kozarek András

Vasárnap este nagyjából tizenkét órás autóút után érkeztünk meg a Budapesttől mintegy ezerkétszáz kilométerre lévő Nordkirchenbe, ahol egy diákszállón biztosítottak szállást számunkra. Csakúgy, mint tavaly, ezúttal is csak a pénzügyi területen dolgozók vehettek részt a Tornán.

A megnyitóünnepséget hétfőn délelőtt a mesebelien szép kastély egyik termében tartották.

A magyar labdarúgó válogatott nagy része a Pénzügyőr első, második, valamint az Öregfiúk csapatából verbuválódott. Iflinger Norbert rosszulléte miatt végül nem utazott el Németországba, s bemelegítés közben egy másik alapemberünk is kiesett, Luczek Dávid jelezte, hogy térdfájás miatt nem tudja vállalni a játékot. Egyik oldalon sem alakult ki igazi gólhelyzet a kétszer huszonöt perces játékidő első felében. Szikrázóan kemény volt a küzdelem, néhol durva belemenésekkel tarkítva. A második félidő derekán felcsillant a remény a győzelemre, Kozarek András pompásan helyezett a kapu bal alsó sarkába. Előnyünket sajnos nem tudtuk megtartani, védelmi hibánkat könyörtelenül kihasználták a luxemburgiak. A tizenegyes rúgásokat követően mégis mi örülhettünk.

További eredmények: Németország - Franciaország 1-1 (tizenegyesekkel a franciák nyertek), Németország - Ausztria 0-4