A részletes sportprogram, illetve az eredmények itt tekinthetőek meg

A 60. Nemzetközi Pénzügyi Torna beharangozója itt található

Tudósítások:

60. Nemzetközi Pénzügyi Torna I.  itt

60. Nemzetközi Pénzügyi Torna II.  itt

2015.06.17. (szerda)

A versenykiírás szerint labdarúgásban a csapatok körmérkőzést játszanak, s az első két helyen végzett az aranyért, míg a harmadik és negyedik helyezett a bronzéremért küzdhet meg egymással. A sorsolásnak köszönhetően szerdán délelőtt és délután is pályára kellett lépnünk. Mindkét meccsen remekül védekeztünk, olyannyira, hogy az összesen 4x25 perc során nem is nagyon alakult ki helyzet a kapunk előtt. A nap hősének Mohácsi László bizonyult. A németek ellen az utolsó percek egyikében fejelt a hálóba, míg az osztrákokkal vívott sorsdöntő összecsapáson lábbal, majd fejjel is eredményes volt.

Úgy tűnik, hogy két nap alatt remekül összeállt az ebben a felállásban korábban soha nem játszó Magyar Labdarúgó Válogatott. Bármi is történik majd a döntőben, a csapat már most teljesítette a kitűzött célt.

Úgy hozta a sors, hogy csütörtökön 15:00 órakor ismét megmérkőzünk az osztrákokkal. A döntő mérkőzés a Nemzetközi Pénzügyi Torna legutolsó versenyszáma, s egyben legfontosabb eseménye is.

Asztaliteniszezőink szerdán vereséget szenvedtek a jóval esélyesebb németektől, de ha csütörtökön felülmúlják az osztrákokat, akkor meg lehet az ezüstérem.

Teniszezőink a délelőtt folyamán Luxemburg ellen megszerezték első győzelmüket, de délután viszont alulmaradtak az osztrákokkal szemben, így várhatóan a negyedik helyen végeznek majd.

Sakkozóink továbbra is az élen állnak.

Labdarúgás

Két szenzációs győzelemmel döntőben

a Magyar Labdarúgó Válogatott

Magyarország - Németország 1-0 (0-0)

Magyarország: Hajdu Gergely -  Babos Áron, Balázs Tibor, Buzás Viktor, Diószegi Attila - Dósa László, Luczek Dávid, Hóbor Attila (Vicickó László), Mohácsi László - Kozarek András, Barna Norbert (Tiber Szabolcs)

Góllövő: Mohácsi László

Fotók: Szécsi József. Kattintson a fényképre a további képek megtekintéséhez!

Magyarország - Ausztria 2-0 (0-0)

Magyarország: Hajdu Gergely -  Babos Áron, Balázs Tibor, Buzás Viktor, Diószegi Attila - Dósa László (Hóbor Attila), Luczek Dávid, Vicickó László, Mohácsi László - Kozarek András, Barna Norbert (Tiber Szabolcs)

Góllövő: Mohácsi László (2)

További eredmények: Ausztria - Luxemburg 1-0, Franciaország - Luxemburg 0-0 (tizenegyesekkel Luxemburg nyert), Luxemburg - Németország 2-0, Franciaország - Ausztria 2-2)

A bronzéremért:

Csütörtökön 10:00 óra Luxemburg - Franciaország

Az aranyéremért:

Csütörtökön 15:00 óra Magyarország - Ausztria

Asztalitenisz

Németország - Magyarország 7-2

További eredmények: Ausztria - Luxemburg 6-3, Németország - Ausztria 7-2, Luxemburg - Franciaország 1-8