Bajnoki mérkőzések - 2017 tavasz

2017.02.19

2017. 02.18. Pasaréti út, Vasas műfüves pálya Pénzügyőr SE - Dabas-Gyón 2-1 G: Luczek (11-esből), Buzás

Összeállítás: Hajdu 7- Szigeti 7, Luczek 7, Biró 7, Varga-Sebestyén 7 - Karvalics 5 (Rabatin N.), Szabó 5, Sztrunga 6 - Feil 5, Laurinyecz 5, Rabatin Sz. 5 (Turi 7, helyette Buzás 8)

33. Perc : Szabó buktatta Erdőst a 16-oson belül, a büntetőt Nagy lőtte a bal sarokba 0:1 57. Perc: Karvalics indította Turit akit a kifutó kapus buktatott, a büntetőt Luczek értékesítette 1:1 89. Perc: Sztrunga lövését csak kiütni tudta a kapus , Buzás Viktor 5 méterről bepofozta a labdát a kapu bal sarkába 2:1

Vatai Attila: Az első félidőben semmit nem tudtunk megvalósítani abból amit elterveztünk, ez egyben ellenfelünk dicsérete is, megérdemelten vezettek a szünetben. A második félidőben sem játszottunk jól de hatalmas akarattal és sok munkával visszajöttünk a meccsbe, fizikailag felőröltük a dabasiakat és cserejátékosaink főszereplésével szerencsés győzelmet arattunk.

2017. 02.25. Pasaréti út, Vasas műfüves pálya Pénzügyőr SE - Dunaharaszti MTK 2-2 G: Hetesi, Szabó B.

Összeállítás: Hajdu 5- Szigeti 6, Luczek 6, Biró 6, Varga-Sebestyén 6 - Horváth 6, Szabó 7, Sztrunga 6 - Hetesi 7 (Bakó), Laurinyecz 5 (Pápai), Nagy 5 (Rabatin N.)

Vatai Attila: Szemre is tetszetős első félidei játék után komoly előnybe kerültünk, amit a másodikban nem sikerült megvédeni így értékes pontokat veszítettünk.

2017. 03.05. Hódmezővásárhely - Pénzügyőr SE 3-0 (2-0)

Hódmezővásárhely , 300 néző,  Vezette: Bálint

PSE: Hajdu 5- Szigeti 5, Buzás 4 (Nagy B.4), Bíró 6, Varga -Sebestyén 5 - Szabó 5, Luczek 4 ( Horvàth K. 5) , Sztrunga 4, - Feil 4, Laurinyecz 4, Hetesi 4 (Bakó)

Vatai Attila: Megérdemelten tartotta otthon a három pontot a hazai csapat.

2017. 03.11. Pénzügyőr SE - Méhkeréki SE 1-0 (1-0)

G: Feil Máté

Pasaréti út, 200 néző,  Vezette: Éreth

PSE: Hajdu 7- Szigeti 6, Luczek 7, Bíró 7, Varga-Sebestyén 6 - Karvalics 6, Horváth 5- Rabatin Szabolcs 5 (Rabatin Norbert  6), Hetesi 5 ( Bakó) ,Laurinyecz 5 ( Buzás), Feil 7

13. Perc: Hetesi bal oldalról visszagurított labdájàt Feil 10 méterről vágta a léc alà. 1:0.

Vatai Attila vezetőedző: Jól játszó vendégcsapatot győztünk le, gratulàlok játekosaimnak a megszerzett három ponthoz .

2017. 03.18. Szigetszentmiklósi TK - Pénzügyőr SE 1-2 (0-1)

G: Nagy Bendegúz, Feil Máté

Dunaharaszti, 100 néző,  PSE: Hajdu 7 – Luczek 7, Buzás 7, Bíró 7, Varga-Sebestyén 7 – Sztrunga 7, Karvalics 6, Szabó 6, Rabatin Norbert 7 ( Kovács ) – Feil 8 ( Laurinyecz), Nagy 7 ( Bakó) 28. perc: Gyors kontrát vezettünk, Feil indította  Sztrungát, aki precíz átadással hozta helyzetbe Nagy Bendegúzt, ő pedig 10 méterről ballal a jobb sarokba lőtt 0:1 49. perc: Feil Máté lépett ki a védők közül és 35 méterről remek helyzetfelismerés után bal lábbal a jobb sarokba ívelt a kint álló kapus feje felett! 0:2 76. perc: Fritz bal oldali beadását a csereként beálló Szanyó 6 méterről fejelte a jobb sarokba 1:2 Vatai Attila vezetőedző: A mérkőzés előtt hihetetlennek tűnt de mi nem elesni mentünk, hanem győzni. 50 percig minden az elképzeléseinknek megfelelően alakult, az előny megszerzése után pedig hősiesen védekeztünk és nagy győzelmet arattunk egy kiváló alakulat ellen, gratulálok a csapatnak!

Pénzügyőr SE - Dunaújváros 2-0 (0-0) Pasaréti út: 200 néző vezette: Szabó Levente PSE: Hajdu 7 – Szigeti 7, Buzás 7, Bíró 7, Luczek7 ( Horváth ) – Sztrunga 7, Karvalics 7, Szabó 7, Rabatin N. 6 ( Nagy 7) – Feil 7, Laurinyecz 6 ( Varga- Sebestyén 6)  81. perc: Varga-Sebestyén szögletét Feil fejelte kapura, Vaszócsik kapus bravúrral még védett de a kipattanót Karvalics 4 méterről vágta a hálóba 1:0 90. perc: Nagy Bendegúzt buktatták a 16-oson belül, a jogos 11-est Feil lőtte a kapu bal oldalába 2:0 Vatai Attila vezetőedző:

Elejtettük a „nagyvadat”,  talán nem is érdemtelenül. Labdabirtoklásban fölénk nőttek ugyan a vendégek de a nagyobb helyzetek inkább előttünk adódtak már az első félidőben is. A második félidőben sokáig türelmesek maradtunk majd a  hajrában jött a fordulat. Erőnket először egy Karvalics kapufa jelezte majd az utolsó 10 percben minden erőtartalékunkat mozgósítva  képesek voltunk jó döntéseket hozni és két gólt szerezni. Fontos és emlékezetes győzelem volt, köszönjük szurkolóink támogatását!