BLSZ I. osztály 10. forduló: Szent Pál Akadémia FC - Pénzügyőr SE 0-6 (0-3)

BLSZ I. osztály 10. forduló

2014.10.19. (vasárnap) 15:00 óra

Szent Pál Akadémia FC - Pénzügyőr SE 0-6  (0-3)

Budafok, műfüves pálya. 100 néző, Vezette: Zám

Pénzügyőr SE: Hajdu 0 – Szigeti 7 (Sokolowski 6), Luczek 7, Bíró 6, Varga-Sebestyén 6 – Hassan 5 (Kozarek), Karvalics 6 (Praczkó), Gyürki 8, Iflinger 6 (Balázs T.) – Szakolczai B. 5, Sztrunga 5 (Meggyes 6)

7. perc: Luczek remek labdával indította Iflingert aki 13 méterről egyből a kapu közepébe lőtt 0-1
17. perc: Gyürki ügyesen ugrattak ki Szakolczait aki 10 méterről a bal sarokba helyezett 0-2
25. perc: Gyürki szögletét Szigeti 6 méterről csúsztatta a kapu jobb oldalába 0-3
58. perc: Gyürki egyéni akció végén lőtt kapura, a labdát a hazaiak játékosa Lengyel segítette a hálóba 0-4
60. perc: Iflingert buktatták a 16-oson belül, a büntetőt Luczek lőtte a kapu bal oldalába 0-5
84. perc: Gyürkit buktatták 20 méterre a kaputól, a megítélt szabadrúgásból Balázs Tibor varázsolta a labdát a bal felső sarokba 0-6

Vezetőedzői nyilatkozat: Kötelező győzelem volt, gratulálok a csapatnak.

Fotók: Szécsi József

Kattintson a fényképre a további képek megtekintéséhez!

Nem voltunk egy súlycsoportban

Ezúttal is úgy kezdtük a mérkőzést, ahogy kell. Huszonöt perc játék után már 3-0-ra vezettünk, így a hátralévő idő abszolút izgalommentesen telt, hiszen a Szent Pál Akadémia csapata a mérkőzés folyamán még gólhelyzetet sem tudott kialakítani, így öt meccsre (összesen 468 percre) hízott kapott gól nélküli sorozatunk. Rengeteg akciót vezettünk, melyeknek ugyan csak a töredékéből lett gól, de a csapatot így is gratuláció illeti, hiszen idegenben is nagyarányú, kiütéses győzelmet arattunk.
Jövő hét szombaton ebédidőben a sashalmi Tintahalak együttese következik, amely eddig várakozáson felül szerepel (pontszámban egyformán állunk), így a mérkőzés kivívta az ősz rangadója címet.