BLSZ I. osztály 15. forduló: Pénzügyőr SE - RTK-Vasló 12-0 (6-0)

1995/1996 Pénzügyőr SE - Bakonycsernye 11-0

2014/2015 Pénzügyőr SE - RTK-Vasló 12-0!!!

2014.11.22. (szombat) 13:00 óra, Pénzügyőr SE

Pasaréti úti Sporttelep

Pénzügyőr SE - RTK-Vasló 12-0 (6-0)

Pasaréti út, 100 néző. Vezette: Landeszmann

Pénzügyőr SE: Hajdu 0 – Szigeti 8 (Kozarek), Luczek 7, Bíró 7, Praczkó 7 -  Iflinger 7 (Balázs Tibor), Karvalics 7 (Meggyes 7), Gyürki 9, Varga-Sebestyén 7  - Szakolczai B. 6 (Tóth Zs. 7),  Sztrunga 9 (Pápai)

11. perc: Kapu előtti kavarodás után Sztrunga 7 méterről lőtt a bal sarokba 1-0

13. perc: Gyürki remek labdájával Iflinger ugrott ki és a kapu jobb oldalába lőtt 2-0

21. perc: Gyönyörű kombináció után Gyürki beadását Sztrunga lőtte 16 méterről a bal sarokba 3-0

25. perc: Varga-Sebestyént buktatták az ötösön, a büntetőt Luczek lőtte a kapu jobb oldalába 4-0

34. perc: Szakolczai lábát húzta el a kapus, kiállítás majd büntető következett, ezúttal Gyürki lőtt a kapu jobb oldalába 5-0

42. perc: Iflinger - Gyürki- Szigeti volt a labda útja, jobbhátvédünk 15 méterről elemi erővel lőtt a hálóba, a labda a bal kapufáról vágódott a jobb sarokba 6-0

50.perc: Szigeti átadása után Sztrunga lőtt a kapu közepébe 7-0

54. perc: Gyürki remek szögletét Sztrunga az ötösről fejelte a jobb felső sarokba 8-0

58.perc: Szakolczai „lekészítése” után Gyürki 8 méterről lőtt a kapuba 9-0

64. perc: Luczek pazar labdáját remek mozdulattal vette át Varga-Sebestyén majd 14 méterről lőtt nagy gólt a bal sarokba 10-0

86. perc: Gyürki átadását Meggyes Balázs 12 méterről lőtte a kapu jobb oldalába 11-0

88. perc: Tóth Zs. átadásával Gyürki lépett ki a védők közül és 10 méterről a kapu jobb oldalába lőtt 12-0

Vezetőedzői nyilatkozat: Mesésen futballoztunk ma, örömünket az sem kisebbíti, hogy ellenfelünk visszafogottan teljesített. Az őszi elsőséghez gratulálok játékosaimnak, de van még egy elmaradt meccsünk, ahol olyan eredményt szeretnénk elérni, hogy azzal közelebb kerüljünk végső céljaink eléréséhez.

Fotók: Szécsi József és Szécsi Kristóf

Kattintson a fényképre a további képek megtekintéséhez!

Wellness Pasaréten

Az elmúlt hetek hullámzására csattanós választ adott a Pénzügyőr az RTK-Vasló vendéglátójaként. Az első félidőben 8-9 percenként ugyanis rendre betaláltak a pasaréti fiúk a rákoscsabaiak kapujába, akik ráadásul 35 perc után kapusukat is elvesztették egy piros lap kiosztása után. A Pénzügyőr az első perctől az utolsóig lényegében gálázott, gyors támadójátékának köszönhetően egy pillanatig sem hagyta, hogy az RTK bármilyen ellenállást is tanúsíthasson. Igaz a vendégek 20 perc után lényegében összeomlottak, a Pénzügyőr pedig a hat gólos félidei előny birtokában megcélozhatta az új bajnoki gólrekord elérését. Sztrunga Zsolt négyet vágott, Gyürki Gergő hármat, de mellettük Iflinger Norbert is akár mesterhármast elérhetett volna, nem is beszélve Szakolczai-Sándor Balázsról, aki viszont adós maradt góljaival. A Pénzügyőr - ha a csak a kihagyott helyzeteket nézzük- a kora délutáni örömfoci kapcsán akár 15-20 gólt is rúghatott volna, a több osztálykülönbséget mutató RTK-val szemben. De ne legyünk telhetetlenek, hiszen a csapat kilencven percig a hazai publikumot szórakoztatta: a játékosok formás támadásokat vezettek, szép gólokat láthattunk és sok gólnyi különbség birtokában sem lankadt a zöld-fehér iram. A végére sikerült a legújabb házi guinness-rekord, már ami a bajnoki mérkőzések eddigi legnagyobb különbségét illeti. A folytatásban egy elmaradt mérkőzésre kerül sor - már őszi bajnokként - jövő szombaton a Siketek-pályán a Hegyvidék ellen. Reméljük, hogy a köd helyett ismét a Pénzügyőr-ragadozók csapnak majd le.