Budapest I. osztály 15. forduló: Inter CDF – Pénzügyőr SE 0-5 (0-3)

Budapest I. osztály 15. forduló

Inter CDF – Pénzügyőr SE 0-5 (0-3)

Siketek SC műfüves pálya, 100 néző

Vezette: Káprály (közepesen)

Pénzügyőr SE: Hajdu 6 – Szigeti 6, Sokolowski 6, Bíró 7, Praczkó 6 – Hassan 6, Karvalics 5, Tóth Zsombor 5, Iflinger 7 – Kozarek 6, Sztrunga 6
Csere: Praczkó helyett Varga-Sebestyén (6), Sztrunga helyett Kayali (6), Tóth Zs. helyett Mag (6) a 64. percben, Hassan helyett Lesti a 70. percben, Szigeti helyett Durrant a 82. percben

2. perc: Kavarodás alakult ki a vendég kapu előtt és egy lepattanó labdát Hassan ballal laposan a jobb alsó sarokba lőtt 13 méterről. 0-1
6. perc: Hassan jobb oldali beadását Kozarek 6 méterről elegáns mozdulattal emelte a kapu közepébe 0-2
24. perc: Kozarek csúsztatta le fejjel a labdát 30 méterre a kaputól Sztrunga elé, aki a kapu előterébe vezette azt, majd 14 méterről a kapu jobb oldalába lőtt 0-3
59. perc: Karvalics indította Iflingert aki kilépett a védők közül, a kifutó kapus mellett is elvitte, majd 16 méterről az üresen maradt kapuba lőtt 0-4
90. perc: Mag jobb oldali precíz beadását Iflinger pompás mozdulattal 10 méterről fejelte a kapu bal oldalába 0-5

Edzői nyilatkozat: Nagyon jól kezdtük a mérkőzést és percek alatt lerendeztük a három pont sorsát. A folytatásban ugyan csökkent a koncentráció, de hoztuk a kötelezőt és ilyen arányban is megérdemelten nyertünk. Alakuló és egyre erősödő Közösségünknek gratulálok az őszi szerepléshez!

A mérkőzés adatlapja

Fotók: Szécsi József

Kattintson a fényképre a további képek megtekintéséhez!

Kérem töltse le az ADOBE FLASH playert

Ezüstérmes helyen, lőtávolban

A nagyrészt színes bőrű játékosok alkotta Inter CDF SE ellen zártuk az őszi bajnoki mérkőzések sorát. Aribi Hassannak és Kozarek Andrásnak köszönhetően öt perc alatt nyomatékosítottuk, hogy ezen a mérkőzésen nem születhet más, mint Pénzügyőr-győzelem, s miután a 24. percben Sztrunga Zsolt is betalált, gyakorlatilag végleg el is dőlt a három pont sorsa. Számolatlanul alakítottuk ki a helyzeteket, nem lebecsülve az ellenfelet, olyan érzésem volt, mintha edzőmérkőzésen lettem volna.

A második félidőben Iflinger Norbert duplájával, a két csapat közötti tetemes különbség már az eredményben is megmutatkozott.

Az őszi tizenöt mérkőzésből tizennégyen egyértelműen ellenfeleink fölé nőttünk, de az Unione és a Vízművek ellen a rossz helyzetkihasználás és a védelem megingásai miatt nem sikerült begyűjtenünk a három pontot. Tavasszal viszont már az ilyen meccseket is be kell húznunk, ha versenyben szeretnénk maradni a III. Ker. TVE együttesével, mely nagyjából hozzánk hasonló játékerőt képvisel. Mindkét csapat erősen kilóg a mezőnyből. Sajnos csak egyikünk játszhat majd osztályozót a harmadik osztályba való felkerülésért. Az óbudaiak előnye három pont, lőtávolban vannak, így saját kezünkben van a sorsunk.