Budapest I. osztály 18. forduló: Ikarus BSE - Pénzügyőr SE 0-3 (0-1)

2014. március 16. (vasárnap) 14:00 óra

XVI. ker. Bátony u. /műfüves pálya/

Ikarus BSE - Pénzügyőr SE 0-3 (0-1)

Bátony utca 100 néző. Vezette: Antal Szabolcs

Pénzügyőr SE: Hajdu 8 – Szigeti 7, Sokolowski 6, Bíró 6, Praczkó 6 – Tóth Zsombor 6 (Pápai  7, a 65. percben), Karvalics 6 (Király M. a 84. percben), Meggyes 6, Iflinger 5 (Balázs Tibor a 82. percben) – Kozarek 5 (Hassan a 65. percben), Szakolczai B. 5  (Tivadar a 75. percben)

17. perc: Tóth Zsombor pompás szöglete a szél és a hazaiak kapusa segítségével a jobb felső sarokba került 0-1

61. perc: Szakolczai átadásából Kozarek tört be a 16-oson belülre, ahol buktatták. A büntetőből a „sértett”  magabiztosan lőtt a jobb alsó sarokba 0-2

82. perc: Tivadar lövését még védte a kapus, a lecsorgó labdát Pápai 7 méterről a kapu közepébe vágta 0-3

Edzői nyilatkozat: Minden győzelemnek értéke van, ennek a mainak különösen, mert szélsőséges időjárási körülmények között értük el. A hazaiak nem bírtak magabiztos kapusunkkal, mi viszont éltünk adódó lehetőségeinkkel és teljesen megérdemelten hoztuk el a három pontot.