Budapest I. osztály 22. forduló: Hegyvidék SE - Pénzügyőr SE 0-2 (0-0)

Budapest I. osztály 22. forduló

2014.04.12. (szombat) 19:00 óra

Hegyvidék SE - Pénzügyőr SE 0-2 (0-0)

Könyves Kálmán körút, műfüves pálya, 100 néző

Pénzügyőr SE: Hajdu 0 – Szigeti 6, Karvalics 6, Bíró 6, Praczkó 6 (Varga-Sebestyén a 76. percben) – Hassan 5, Meggyes 5 (Balázs Tibor a 76. percben), Tóth Zsombor 4 (Abou Warda 6, a 46. percben), Kozarek 4 – Szakolczai Balázs 4, Tivadar 5 (Pápai 6, a 46. percben)

88. perc: Baloldali szöglet után röviden szabadítottak fel a hazai védők, a labda Varga-Sebestyénhez került, aki 18 méterről, középről, elemi erővel bombázott a kapuba 0-1

90. perc: Baloldali akció végén, a 16-oson belül alakult ki kavarodás, végül Abou Warda eszmélt először és 5 méterről a jobb sarokba kotorta a labdát 0-2

Vezetőedzői nyilatkozat: Az első félidei játékunk az idei leggyengébb volt. A másodikban felpörögtünk ugyan, de a hazaiak nagyon jól védekeztek, alig tudtunk gólhelyzetet kialakítani és amikor már úgy tűnt, hogy vége, megérkezett Varga-Sebestyén Las Vegasból és 38 fokos lázban égve olyan gólt lőtt, hogy ünneppé varázsolta a nyomasztó estét…