Budapest I. osztály 9. forduló: Fővárosi Vízművek SK - Pénzügyőr SE 1-0 (0-0)

Budapest I. osztály 9. forduló

2013.10.13. (vasárnap) 15:00 óra

1044 Váci út 102.

Fővárosi Vízművek SK - Pénzügyőr SE 1-0 (0-0)

Pénzügyőr SE: Hajdu 6 – Szigeti 6, Sokolowski 6, Bíró 6, Praczkó 6 – Kozarek 5, Meggyes 5, Karvalics 5, Varga-Sebestyén 5 – Szakolczai 5, Sztrunga 5

Csere: Kozarek helyett Iflinger (5) és Varga-Sebestyén helyett Hassan (6) a szünetben, Szakolczai helyett Lesti (5) a 60. percben Meggyes helyett Tóth Máté és Praczkó helyett Kayali a 81. percben

57. perc: Meggyes Balázs fejéről pattant a kapunk felé a labda, amire Kiss N. rácsapott, átemelte a kapusunkon, majd közelről megszerezte a vezetést csapatának 1-0

Edzői nyilatkozat: A hazai pálya minden előnyét élvező Vízművek helyzet nélkül szerzett egy gólja győzelmet érhetett, mert mi jelentős mezőnyfölényünk ellenére is csak kevés gólhelyzetet alakítottunk ki, amelyeket ráadásul rendre el is hibáztunk.