NB III Közép csoport 13. forduló: Bölcskei SE - Pénzügyőr SE 2-1 (1-0)

NB III Közép csoport 13. forduló

2015.10.24. (szombat) 14:30 óra, Bölcske

Bölcskei SE - Pénzügyőr SE 2-1 (1-0)

Bölcske, 100 néző. Vezette: Sipos Katalin (5)

Pénzügyőr SE: Hajdu Gergely 6 – Szigeti Attila 6, Buzás Viktor 4, Bíró József 5, Varga-Sebestyén Benjámin 4 – Karvalics Bence 5, Lannert Bence 4 (Feil Máté 4) – Gyürki Gergő 5 (Tóth Zsombor 82. p), Sztrunga Zsolt 5, Luczek Dávid 5, Kovács Dániel 4 (Rabatin Norbert 79. perc)

30. perc: Szabadrúgás után Tóth lövését még bravúrral védte Hajdu, de a kipattanót Dorogi 1 méterről gyömöszölte a hálóba 1:0

81. perc: Luczek bedobását Szigeti bravúros mozdulattal csúsztatta a kapu közepébe 1:1

86. perc: Buzás ütötte el a hazaiak támadóját a 16-oson belül, a jogos 11-est Tóth T. a bal sarokba gurította 2:1

Vezetőedzői nyilatkozat: Az első félidőben képtelenek voltunk alkalmazkodni a lehetetlen talajhoz, míg a Bölcskének ez sokkal jobban sikerült és megérdemelten szereztek vezetést. A második félidőben teljesen más arcunkat mutattuk, ekkor jelentős fölénybe kerültünk és a hajrában egyenlítettünk, majd amikor a győzelemért mentünk előre, jött egy hibapont és jöhettünk haza boldogtalanul…