NB III Közép csoport 18. forduló: FC Dabas - Pénzügyőr SE 2-1 (1-0)

Fotók: Orosz Tóth Attila. A fényképre kattintva megtekinthető a többi kép!

NB III Közép csoport 18. forduló

2016.12.04. (vasárnap) 13:00 óra, Dabas

FC Dabas - Pénzügyőr SE 2-1 (1-0)

Dabas, 100 néző

Pénzügyőr SE: Hajdu 6 – Szigeti 7, Buzás 7, Bíró 6, Varga-Sebestyén 5 – Karvalics 5 (Nagy B.), Szabó B. 6 – Pápai 5, (Rabatin Norbert 5), Feil 4, Rabatin Szabolcs 5 (Hetesi) – Laurinyecz 7

38. perc: Jobb oldalról érkező beadás után Hollauer 14 méterről védhetetlenül lőtt a kapu bal oldalába 1:0

78. perc: A második félidőben támadósorba vezényelt Buzás Viktor jobb oldali beadását Laurinyecz 6 méterről a kapunak háttal állva pazar mozdulattal sarkalta a bal sarokba 1:1

89. perc: Többször felszabadíthattunk volna, de nem tettük, az ide-oda pattogó labdát végül Huller szelídítette meg és 18 méterről a jobb felső sarokba vágta 2:1

Vezetőedzői nyilatkozat: Sokat tettünk azért, hogy legalább pontot szerezzünk, de nem annyit, hogy ez végül sikerüljön is. Mindkét találat előtt volt esély a gólveszély elhárítására, de döntő pillanatokban nem koncentráltunk eléggé és a hazaiak büntettek.

2016.12.02. (péntek) 13:00 óra

Békéscsaba 1912 Előre II. - Hódmezővásárhelyi FC 3-1

2016.12.03. (szombat) 13:00 óra

Dabas-Gyón FC - Szentlőrinc SE 3-2

Várfürdő-Gyulai Termál FC - Sport 36 Komlói Bányász 1-0

Budafoki MTE - Dunaújváros 4-2

Mórahalom VSE – Szigetszentmiklós 1-2

Pécsi MFC - Dunaharaszti MTK 2-1