NB III Közép csoport 29. forduló, Komlói Bányász - Pénzügyőr SE 0-0

Fotó: Szécsi József. A fényképre kattintva elérhető a többi kép!

NB III Közép csoport 29. forduló

2016.04.30. (szombat) 17:00 óra, Komló

Komlói Bányász - Pénzügyőr SE 0-0

Komló, 100 néző. Vezette: Kovács (7)

Pénzügyőr SE: Hajdu 7 – Horváth 7, Buzás 7, Bíró 7, Varga-Sebestyén 7 – Karvalics 8, Szabó 6 – Rabatin Szabolcs 6 (Tóth Zs. 85. perc), Rabatin Norbert 6 (Luczek 80. perc), Feil Máté 6 – Pápai Ádám 6 (Hegybányai 80. perc)

Vezetőedzői nyilatkozat: Elismerés jár a játékosaimnak, mert hamar alkalmazkodtak a komlói pálya adottságaihoz és 90 percen keresztül bátran, szenvedélyesen, teljesen egyenrangú félként és igazi csapatként futballoztak.

A Komló igazolta jó hírét, a továbbiakban sok sikert kívánunk nekik, edzőkollégámnak Varga Balázsnak pedig külön köszönöm azt a nemes gesztust, ahogy fogadott engem és a csapatunkat!

VARGA BALÁZS ÉS VATAI ATTILA VEZETŐEDZŐK NYILATKOZATA A KOMLÓI BÁNYÁSZ - PÉNZÜGYŐR SE 0-0 MÉRKŐZÉS UTÁN

A fényképre kattintva megtekinthető a videó!

Alig ötven perccel a mérkőzés kezdete előtt érkezett meg a Pénzügyőr SE labdarúgóit szállító busz a gyönyörű fekvésű Mecsek melletti településre.

A sporttelep egyfajta múzeumként, a dicső múltat idézi. A bányászcsapat 1963-ban negyedik helyen végzett az első osztályban, 1970-ben és 1974-ben ezüstérmes lett a Magyar Kupában, s amúgy nem mellékesen 1970-ben idegenben győzte le a Crvena Zvezdát a Kupagyőztesek Európa Kupájában.

Jelenleg ugyan a harmadosztályban vitézkednek, de megvan a szándék arra, hogy hamarosan magasabb osztályba kerüljenek.

Mindkét együttesből többen is hiányoztak sérülés, betegség miatt. A 19 éves Horváth Krisztián először kapott helyet kezdőcsapatunkban.

A találkozó teljesen kiegyenlített küzdelmet hozott. Mindkét oldalon kimaradt két-három igencsak nagy helyzet, s a végeredmény igazságosnak tekinthető.

Úgy gondolom, hogy előrelépés, hogy két vereség után pontot szereztünk az egyik élbolyhoz tartozó együttes otthonában.  Emellett a mutatott játék alapján, bizakodva várhatjuk a jövő hét vasárnap 17 órakor Pasaréten sorra kerülő Bölcske elleni mérkőzést.