NB III Közép csoport 3. forduló: Szekszárdi UFC - Pénzügyőr SE 1-4 (1-2)

Megvan az első győzelem a harmadosztályban

NB III Közép csoport 3. forduló

2015.08.15. (szombat) 17:30 óra,

Szekszárdi UFC - Pénzügyőr SE 1-4 (1-2)

Szekszárd, 150 néző Vezette: Kiss N. (6)

Pénzügyőr SE: Hajdu Gergely (7) – Luczek Dávid (7), Buzás Viktor (8), Bíró József (7), Varga-Sebestyén Benjámin (7) - Karvalics Bence (6), Szabó Balázs (6) – Gyürki Gergő (6), Tóth Zsombor (6), Feil Máté (8) – Sztrunga Zsolt (8)

Csere: Gyürki Gergő helyett Kovács Dániel 74. perc, Tóth Zsombor helyett Lannert Bence 83. perc, Feil Máté helyett Kozarek András 89. perc.

19. perc. Varga szabadrúgását Buzás csúsztatta a hosszú sarokba. (0:1)

35. perc: Varga szögletét Buzás csúsztatta a felső kapufára, a lecsorgó labdát Feil Máté fejelte 1 méterről a kapuba. (0:2)

44. perc: Fejes Péter szabadrúgásból 22 méterről lőtt a bal alsó sarokba. (1:2)

52. perc: Luczek nagy bedobása lepattant a védőkről és a leggyorsabban reagáló Sztrunga a léc alá lőtte a labdát. (1:3)

88. perc: Lannert nagyszerű labdájával Feil lépett ki, aki a rövid sarokba bombázott. (1:4)

Vezetőedzői nyilatkozat: Soha ne legyen rosszabb hetünk, szerdán kupasiker Lentiben, pénteken Avicii a Szigeten, szombaton pedig az első győzelem az NB III-ban, teljesen megérdemelten hoztuk el a három pontot Szekszárdról!

A fényképre kattintva elolvashatják a meccs egyik hősével, Feil Mátéval készült interjúnkat!