NB III Közép csoport 33. forduló: Pénzügyőr SE - SZEOL SC 0-3 (0-3)

Fotók: Szécsi József. A fényképre kattintva elérhető a többi kép!

2016.05.29. (vasárnap) 17:00 óra

Pasaréti úti Pénzügyőr Sporttelep

Pénzügyőr SE - SZEOL SC 0-3 (0-3)

Pasaréti út, 200 néző. Vezette: Pillók (7)

Pénzügyőr SE: Kondor T. 5 – Szabó 6, Buzás 5, Luczek 5, Varga Sebestyén 5-2= 3 – Meggyes 5 (Rabatin Norbert (6) a 65. percben), Karvalics 6 – Feil 5, Rabatin Szabolcs 6, Tóth Zsombor 5 (Kozarek 79. percben), Pápai 5 (Horváth Krisztián (6) a szünetben)

Kiállítva: Forró a 62. percben gólhelyzetben történő buktatásért, Varga-Sebestyén a 82. percben súlyos szabálytalanságért

18. perc: Jobb oldali beadás után Tomisics fejelt a hosszú sarokba 0:1

30. perc: Makszimovics 24 méterről a kapu bal oldalába lőtt 0:2

32.  perc: Buzás szabálytalankodott a 16-oson belül, a büntetőt Makszimovics lőtte a kapu bal oldalába 0:3

Vezetőedzői nyilatkozat: A vendégek igazolták, hogy nem véletlenül jutottak fel a másodosztályba, sok sikert kívánunk nekik ott is. Mi egy kicsit csalódottak vagyunk, hogy nem sikerült jól az utolsó mérkőzés, de az egész évet figyelembe véve elégedettek lehetünk a szereplésünkkel. A 6. hely biztosan megvan és ez igazán értékes ebben a roppant erős mezőnyben, gratulálok játékosaimnak!

2016.05.25. (szerda) 17:30 óra

Bölcskei SE - SZEOL SC 1-3

2016.05.29. (vasárnap) 17:00 óra