NB III. Duna csoport 19. forduló: RAFC - Pénzügyőr SE 0-1

Kapott gól nélkül hoztuk le a mérkőzést.

NB III. Duna csoport 19. forduló

2013.03.23. (szombat) 15:00 óra,

RAFC - Pénzügyőr SE 0-1 (0-1)

Pirosrózsa utca, 200 néző. Vezette: Fekete Tibor (7)

Pénzügyőr SE: Hajdú G.(7) –  Mayer B.(5), Sokolowski A.(7), Nemes R.(7), Praczkó I.(6) – Kozarek A.(7), Abou Warda R.(5), Patakfalvi B.(6), Bíró J.(6), Pinkóczi K.(5) – Havrán G.(5).

Csere: Patakfalvi B. helyett Balázs T.(-) a 65., Abou Warda R. helyett Varga-Sebestyén B.(-) a 65. és Havrán G. helyett Szikes P.(-) a 80. percben.

Gólszerző: Kozarek A. a 12. percben.

Sárga lap: Patakfalvi B. a 62., Mayer B. a 69. és Havrán G. a 75. percben.

12. perc: Patakfalvi ugratta ki remek labdával a jobbösszekötő helyén megiramodó Kozarek A.-t aki 12 méterről a bal sarokba lőtt. 0-1

Vatai Attila: Remekül futballozó ellenfél otthonában értékes pontokat szereztünk!

Bodoki József

A mérkőzés adatlapja

Fotók: Szécsi József

Kattintson a fényképre a további képek megtekintéséhez!

Forró percek fagypont körül

A múlt heti kedvezőtlen időjárás ellenére elhalasztott forduló után nagy vehemenciával kezdett a Pénzügyőr a RAFC otthonában. A sérült Gyürki Gergő helyén bemutatkozó rutinos Patakfalvi Balázs egy remek labdával ugratta ki Kozarek Andrást, aki nem hibázott a kapussal szemben, higgadtan lőtt a hálóba. A gól után - az elmaradt forduló egyetlen mérkőzését lejátszó és azon csúnya vereségbe beleszaladt - RAFC átvette a mérkőzés irányítását és kisebb időszakokat leszámítva lényegében a lefújásig azt meg is tartotta. A vendégek néha tizenegy fővel és foggal-körömmel védekeztek, de a folyamatos szorításból csak ritkán tudtak kibontakozni. Hiányoztak a gyors kontrák, a lendületes szervezett támadó játék. A hazaiak - a számukra lényegében már tét nélküli mérkőzésen - felszabadultan játszottak, meleg pillanatokat okoztak, de a pasarétiek állták - a korábban lejátszott Blasz IV. osztályú mérkőzés okán - a sarat. Színvonalát tekintve átlag alatti, de eredményességét tekintve sikeres mérkőzés után három ponttal térhettek haza a zöld-fehérek a Pirosrózsa utcából.

A folytatásban az egyik üldöző rivális Diósd érkezik egy húsvéti találkozóra Pasarétre, kevésbé forró percek reményében.