NB III. Duna csoport 20. forduló: Pénzügyőr SE - Diósdi TC 0-3 (0-1)

2013.05.08. (szerda) 17:00 óra

Pasarét, Pénzügyőr SE Sporttelep

Pénzügyőr SE - Diósdi TC 0-3 (0-1)

Pasaréti út, 200 néző. Vezette: Pikó Attila (8)

Pénzügyőr SE: Hajdú G.(4) – Szigeti A.(5), Sokolowski A.(5), Szikes P.(5), Praczkó I.(5) – Kozarek A.(4), Mag K.(5), Bíró J.(5), Tóth G.(6) – Máté M.(5), Havrán G.(5).
Csere: Kozarek A. helyett Gyürki G.(6) a 46., Havrán G. helyett Balázs T.(5) a 66. és Mag K. helyett Kovács P.(5) a 72. percben.

Gólszerző: Mojzer Gy. a 23., Gáznár N. a 81. és Mojzer Gy. a 90. percben.
Sárga lap: Havrán G. a 20., Szigeti A. a 27., és Praczkó I. a 41. percben.

27. perc: Mojzer Gy. egyéni akció végén kicselezte védőjét, majd 14 méterről a bal alsó sarokba talált. 0-1
81. perc: Gáznár N. lövését Hajdú bravúrral hárította, majd a labdát a kapu fölé akarta ütni, de a kapufáról visszapattant a csatár elé, aki 1 méterről az üres kapuba lőtt. 0-2
90. perc: Mojzer Gy. 40 méterről kapura lőtt és a labda a kint álló kapus felett a bal felső sarokba csapódott. 0-3

Vatai Attila: Gyenge első félidei játèk után a második félidőben hiába tartottuk nyomás alatt a vendégeket, csak kapufákig jutottunk, míg a Diósd a hajrában rutinosan kihasználta hibáinkat.