NB III. Duna csoport 25. forduló: Sárisáp TASK - Pénzügyőr SE 2-1 (1-1)

NB III. Duna csoport 25. forduló

2013.05.04. (szombat) 17:00 óra,

Sárisáp TASK - Pénzügyőr SE 2-1 (1-1)

Sárisáp, 200 néző. Vezette: Erdős András (6)

Pénzügyőr SE: Hajdú G.(6) –  Mayer B.(4), Sokolowski A.(6), Szikes P.(6), Praczkó I.(5) – Szigeti A.(5), Tóth G.(6), Bíró J.(6), Kayali V.(5) – Máté M.(5), Kozarek A.(6)

Csere: Kayali V. helyett Patakfalvi B.(4) a 46., Mayer B. helyett Gyürki G.(5) a 46. és Praczkó I. helyett Abou Warda R.(-) a 82. percben.

Gólszerző: Asztalos D. a 20., Kozarek A. a 37. és Solymos Z.(11-esből) a 75. percben.

Sárga lap: Kayali V. a 4., Mayer B. a 44., Kozarek A. a 82. és Gyürki G. a 88. percben.

20. perc: Baloldali beadást követően Praczkó elcsúszott az 5-ösön belül és az érkező Asztalos D. 8 méterről a kapuba lőtt. 1-0

37. perc: Szigeti jobboldali beadását Kozarek A. parádés mozdulattal lőtte a bal felső sarokba. 1-1

75. perc: Szigeti megmozdulását (kezezés miatt) a 16-oson belül szabálytalannak ítélte a játékvezető és a büntető pontra mutatott. A 11-est Solymos Z. a jobb alsó sarokba lőtte. 2-1

Vatai Attila: Egy jogtalan 11-es döntött a hàrom pont sorsàról.