NB III. Duna csoport 29. forduló: Viadukt SE Biatorbágy - Pénzügyőr SE 5-3 (3-2)

NB III. Duna csoport 29. forduló

2013.06.01. (szombat) 17:00 óra,

Biatorbágy, Viadukt SE Biatorbágy Sporttelep

Viadukt SE Biatorbágy - Pénzügyőr SE 5-3 (3-2)

Biatorbágy, 200 néző. Vezette: Csejtei Csaba (7)

Pénzügyőr SE: Szakács K.(4) – Mayer B.(4), Szikes P.(5), Tóth M.(4), Praczkó I.(6) – Szigeti A.(6), Balázs T.(5), Mag K.(5), Pápai Á.(6) – Máté M.(5), Varga-Sebestyén B.(4).

Csere: Mayer B. helyett Kayali V.(4) a 46., Mayer B. helyett Kovács P.(5) a 48. és Pápai Á. helyett Abou Warda R.(-) a 79. percben.

Gólszerző: Praczkó I. (11-esből) a 15., Bezerédi Á. a 22., Mérey M. a 34., Szigeti A. a 44., Kőbányai R. a 45., Szép I. az 51., Tőkés J. a 68. és Tóth M. a 84. percben.

Sárga lap: Praczkó I. a 89. percben.

15. perc: Szögletrúgást követően Mátét lerántották a 16-oson belül, 11-es! A büntetőt Praczkó I. magabiztosan értékesítette. 0-1

22. perc: Mayer rövid felszabadítását Kőbányai megszerezte és beadásából Bezerédi Á. 7 méterről a rövid sarokba fejelt. 1-1

34. perc: Mérey M. 25 méteres szabadrúgása a jobb alsó sarokban kötött ki. 2-1

44. perc: Pápai beadását Szigeti A. a rövid ötösről remek mozdulattal a hosszú sarokba fejelte. 2-2

45. perc: Tóth röviden mentett Bezerédi egyből középre adott és a hosszú oldalon érkező Kőbányai R. közelről a hálóba lőtt. 3-2

51. perc: Szép I. 12 méterről kapura lőtt és a labda a bal alsó sarokba vánszorgott. 4-2

68. perc: Egy hazafejelt labdát a kapus rosszul számított ki és alászaladt, így Novák nyugodtan középre adhatta a labdát és az érkező Tőkés J. az üres kapuba gurított. 5-2

84. perc: Tüzijáték a hazai kapu előtt végül Tóth M. közelről a hálóba vágta a labdát. 5-3

Vatai Attila: Mindent újra kell építeni!