A második félidőre egy egész más csapat jött ki az öltözőből !

1-1 (0-0)

Pasaréti út, 100 néző Vezette: Györki

G: Laurinyecz Ákos

Pénzügyőr: Tajti 7 – Horváth 6, Luczek 6, Bíró 7, Varga-Sebestyén 6 – Szabó 5, Karvalics 5 – Rabatin 5( Nagy 5), Feil 6, ( Buzás), Hetesi 6 (Rabatin Szabolcs) – Laurinyecz 8

49. perc: Bedobás után Simon robbant be a 16-oson belülre és jobb lábbal 12 méterről a jobb sarokba bombázott 0:1

64. perc: Feil verekedte át magát a védőkön a bal oldalon, a lecsorgó labdára Laurinyecz rácsapott és 12 méterről jobbal a bal sarokba lőtt 1:1

Vatai Attila: Az első félidőben kontrolláltuk a vendégek labdakihozatalait és volt néhány veszélyes támadásunk is. Ekkor jobb volt a Paks de nem aggódtunk.  A mérkőzés forgatókönyvébe azonban kissé bezavart a paksi vezetés, ezután kapkodtunk és kerülhettünk volna nagyobb bajba is de rendeztük a sorokat, feljavultunk és hamar egyenlítettünk.  A hajrában nagyobb helyzet előttünk adódott de a kapufáról nem befelé pattant a labda hanem kifelé, így aztán igazságos döntetlen született.  Aki lát és nem csak néz, tudja, hogy a szimpatikus paksiak nem harmadosztályú feltételek mellett, többségében nem harmadosztályú játékosokkal érkeztek, így aztán velük tartani a ritmust igazán dicséretes.  Köszönjük szurkolóink biztatását, amikor hátrányba kerültünk átsegítettek bennünket a holtponton. Arra sem haragszunk, aki az egyik körülményes támadásvezetésünket „ passzolj már Te gyökér” felkiáltással díjazta, biztos csak jót akart, győzni, mint mi mindannyian. Alázattal és nagy akarattal játszottunk végig, gratulálok a csapatnak, külön Laurinyecz Ákosnak, aki elhomályosította az NB I-ben magukat már többször megmutató paksi centereket.  A továbbiakban sok sikert kívánok edzőkollégámnak és a paksi futballnak!