Pénzügyőr SE - Szent Pál Akadémia FC 14-0 (5-0)

13+1 találat Pasaréten

BLSZ I. osztály 25. forduló

2015.05.02. (szombat) 13:00 óra

Pasaréti út, 100 néző. Vezette: Leél-Össy

Pénzügyőr SE: Hajdu Gergely 0 – Buzás Viktor 7, Luczek Dávid 7, Bíró József 7, Varga-Sebestyén Benjámin 7 – Gyürki Gergő 7, Szabó Balázs 6, Karvalics Bence 8, Iflinger Norbert 8 – Sztrunga Zsolt 8, Szakolczai-Sándor Balázs 8

Csere: Karvalics Bence helyett Tóth Zsombor (6) Szabó Balázs helyett Meggyes Balázs (6) Hajdu Gergely helyett Szakács Kristóf (7) az 58. percben, Iflinger Norbert helyett Kozarek András és Szakolczai-Sándor Balázs helyett Pápai Ádám a 68. percben

3. perc: Szakolczai egyéni akció végén 6 méterről lőtt a bal sarokba 1:0

14. perc: Kapu előtti kavarodás után Karvalics lőtt a hálóba 10 méterről 2:0

25. perc: Sztrunga szerzett labdát a 16-os előterében, kapura vezette majd jobbal 14 méterről lőtt a hálóba 3:0

26. perc: Pompás akció végén Iflinger beadását 5 méterről lőtte Szakolczai B. a hálóba 4:0

30. perc: Iflinger tört be a 16-oson belülre, elfektette a kapust majd a bal sarokba gurított 5:0

50. perc: Gyürki remek szögletét Sztrunga 7 méterről fejelte a bal sarokba 6:0

53. perc: Iflinger beadása után Karvalics 10 méterről bombázott a hálóba 7:0

55. perc: Szép támadás végén Szakolczai lőtt a hálóba 8:0

60. perc: Iflinger beadása után Gyürki lőtt közelről az üres kapuba 9:0

62. perc: Iflinger egyéni akció végén 16 méterről lőtt a kapu jobb sarkába 10:0

69. perc: Sztrunga precíz passzára Kozarek robbant be és 5 méterről a léc alá vágta a labdát 11:0

72. perc: Varga-Sebestyént buktatták a 16-son belül, a sértett bal lábbal a bal alsó sarokba lőtt 12:0

73. perc: Sztrunga szerzett labdát a középkezdés után és 16 méterről  a kapu közepébe lőtt 13:0

89. perc: Pápai lövése a vendégek védőjéről Szabó Dávidról vágódott a hálóba (öngól) 14:0

Vezetőedzői nyilatkozat: A szimpatikus vendégeket megérdemelten győztük le, tetszett, hogy játékosaim az utolsó percig űzték és hajtották az ellenfelet. Szakács Kristófnak a csapat nevében kívánok sok sikert finnországi profi karrierjéhez! smiley

Fotó: Szécsi József. Kattints a fényképre a további képekért!